O nas

„W dniu 25 października 2018r. z inicjatywy mieszkańców dzielnicy Strzybnica powołane zostało Stowarzyszenie   o nazwie „Przyjazna S11” które mamy zaszczyt reprezentować. Stowarzyszenie nasze zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000 758 115.

Ideą powołania tego Stowarzyszenia jest współpraca z organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi podmiotami prawnymi w zakresie wytyczenia takiego przebiegu drogi S11, aby nie naruszało to   istniejącego w tym rejonie ekosystemu oraz było w jak najmniejszym stopniu uciążliwe dla mieszkańców. Jesteśmy zdeklarowanymi zwolennikami powstania tej drogi. Pragniemy jednak, aby jej budowa odbywała się w atmosferze wzajemnego szacunku i nie spowodowała nieodwracalnych, negatywnych skutków dla związanych z tym rejonem mieszkańców oraz przyrody, z dobrodziejstw której korzystają nie tylko osoby tu mieszkające, lecz praktycznie wszyscy mieszkańcy Tarnowskich Gór, a nawet całej aglomeracji. „

Spotkanie informacyjne w sprawie budowy drogi S11 odbędzie się dnia
24.10.2019r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9
przy ul. Sobieskiego 5 w Tarnowskich Górach
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji w poniższym linku. czytaj

Korzystając z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. more information

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij