Odezwa do mieszkańców Strzybnicy i okolic

Szanowni mieszkańcy Strzybnicy i okolic, szanowni mieszkańcy Tarnowskich Gór i okolic!!!

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że inwestor – GDDKiA – zlecił opracowanie dokumentacji na budowę drogi S11 w naszym regionie. Wg pierwotnych planów popartych kilka lat temu stanowiskiem Rady Miasta Tarnowskie Góry miała ona przebiegać za Pniowcem. W nowych założeniach lokalizowana jest pomiędzy Strzybnicą i Pniowcem.

Jesteśmy za budową drogi S11, lecz jesteśmy kategorycznie przeciw temu, aby miała ona przebieg pomiędzy Strzybnicą i Pniowcem. Uważamy, że taka lokalizacja drogi pomiędzy Strzybnicą i Pniowcem znacząco pogorszy standard życia i będzie miała negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców tych dzielnic oraz doprowadzi do unicestwienia pięknego kompleksu leśnego z malowniczmi stawami, będącego ulubionym miejscem rekreacyjno – wypoczynkowym mieszkańców Tarnowskich Gór.

Jesteśmy zdeterminowani, aby temu zapobiec i, chcąc czynić to w zorganizowanej formie, powołaliśmy Stowarzyszenie pod nazwą „Przyjazna S11”. Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000758115. Siedziba Stowarzyszenia znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 22 w Tarnowskich Górach.

Nasze działania możecie na bieżąco śledzić na naszej stronie internetowej www.s11.com.pl.

Macie swoje pomysły i propozycje w tym przedmiocie i chcecie się przyłączyć do naszych działań – serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dodaj komentarz

Korzystając z serwisu zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. more information

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij